Batéria pre dron PulsGo L200 Pro / 1600mAh / 7.4V / 11,84Wh
Originálna náhradná batéria pre dron dron PulsGo L200 Pro / kapacita batérie 1600mAh / napätie 7.4V / 11,84Wh
Doručenie ZDARMA
Pri nákupe nad 99 EUR platíme poštovné!
Máme vlastný sklad
Zboží je tak vždy pripravené na okamžitú expedíciu!
Dodanie do 24 hodín
Ak nakúpite do 11:00, tovar máte zajtra doma.
Servis a poradenstvo
Ak si neviete rady, radi vám pomôžeme!
Originálna náhradná batéria pre dron dron PulsGo L200 Pro.
Technické parametre
StavNová
Určená preL200 Pro
Hmotnosť56,2g
Farbačierna
Kapacita batérie v mAh1600mAh
Napätie7,4V
Kapacita batérie vo Wh11,84Wh
Doba nabíjania2 hodiny
| Kategória: | Náhradné diely a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 0792649662861 |
| Kapacita baterie: | 1600 mAh |
| Napětí: | 7,4 V |
| určeno pro:: | PulsGoL200 Pre |
| Výdrž baterie: | 11,84 Wh |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Objavte kvalitu za férové ceny. Sme priamym dovozcom elektroniky značky PulsGo, ktorá spája moderné technológie, prémiové materiály, precízne spracovanie a jedinečný dizajn.
