Batériová WiFi kamera Anran F2M3 / rozlíšenie 3MP / batéria 5000mAh / solárny panel 5W / svietenie 200Lm
Anran F2M3 spája bezpečnostnú batériovú WiFi kameru a vonkajšie dizajnové nástenné svietidlo s intenzitou 200lm. Vďaka vlastnej batérii a solárnemu dobíjaniu je možné kameru inštalovať na miestach bez prívodu elektrickej energie.
- rozlíšenie 2K / 3MP (2304x1296px)
- napojenie na mobilný telefón aj počítač
- aplikácia ANRAN v českom jazyku
- zdieľanie s rodinou, pripojenie viacerých používateľov
- ukladanie záznamu na SD kartu až 128GB
- farebné a čiernobiele nočné videnie
- uhol záberu 120° s možnosťou 4x priblíženia
- zasielanie upozornení pri detekcii pohybu
- mikrofón a reproduktor s funkciou Interkom
- vodeodolná konštrukcia s krytím IP66
Bezpečnostná kamera & Dizajnové svietidlo
Batériová WiFi kamera ANRNA F2M3 spája inteligentné funkcie pre zabezpečenie domu aj firmy a zároveň slúži ako praktické vonkajšie dizajnové nástenné svietidlo s intenzitou 200Lm. Na napájanie využíva kamera vlastné batérie s kapacitou 5000mAh so spätným dobíjaním cez solárnym panelom s výkonom 3W. Vďaka tomu je možné kameru inštalovať aj na miestach, kde nie je zdroj elektrickej energie, alebo by jeho inštalácia bola zbytočne komplikovaná. Či už potrebujete monitorovať vchodové dvere, garáž, záhradnú búdu alebo odľahlý kút pozemku, kamera ANRAN F2M3 zaistí online prehľad, nahrávanie záznamu, zasielanie správ pri detekcii pohybu aj dostatok svetla na tmavých miestach.
Bateriová WiFi kamera ANRNA F2M3
Spojenie praktického osvetlenia a bezpečnostnej kamery
Ostrý obraz v 2K rozlíšení
S kamerou ANRAN F2M3 získate čistý a ostrý obraz v rozlíšení 2K (3MP 2304x1296px) počas dňa, v noci aj za zhoršenej okolité viditeľnosti, napríklad v daždi alebo hmle na vzdialenosť až 10 metrov. Kamera sa do nočného režimu prepne automaticky pomocou súmrakového senzora. Šošovka sníma širokouhlý záber v uhle 120° a vďaka tomu pokryje veľkú časť okolitého priestoru. Ak potrebujete priblížiť detail, môžete využiť až 4× digitálny zoom, s ktorým ľahko rozpoznáte registračné značky áut aj tváre ľudí.
Aplikácia ANRAN
Výhodou kamery je jednoduchá a rýchla inštalácia bez zbytočných káblov. Kamera pre svoju prevádzku potrebuje iba WiFi pripojenie k internetu v mieste inštalácie. Podporovaná je WiFi 2,4GHz (pripojenie k 5G WiFi kamera nepodporuje). Živý náhľad, prehrávanie záznamu, nastavenie jednotlivých funkcií a ovládanie kamery zaisťuje aplikácia ANRAN, ktorá je kompletne v slovenskom jazyku. Aplikácia je určená pre mobilné telefóny aj stolné počítače s operačným systémom Android / IOS, respektíve Windows / Mac. S podporou multi-user môže navyše kameru používať celá rodina - stačí ju jednoducho nazdieľať ďalšiemu používateľovi do jeho aplikácie.
WiFi kamera ANRAN F2M3
Praktické osvetlenie
ANRAN F2M3 nie je len obyčajná WiFi kamera – spája bezpečnostné funkcie s dizajnom moderného nástenného svietidla, ktoré sa hodí ako k súčasným, tak aj klasickým stavbám.
Vďaka integrovanému pohybovému senzoru a výkonnému LED svetlu s intenzitou 200 lm slúži ako praktické priechodové osvetlenie pri vchodových dverách, na terase alebo v tmavých kútoch záhrady.
Na rozdiel od bežného vonkajšieho svetla nesvieti nepretržite, ale automaticky sa rozsvieti na 30 sekúnd po zaznamenaní pohybu – ideálne pri príchode domov alebo rýchlom vybehnutí von.

Pohybové čidlo
Kamera ANRAN F2M3 je pripravená chrániť Váš majetok nech ste doma, v práci, na dovolenke alebo v noci spíte. Citlivý pohybový senzor monitoruje priestor pred kamerou 24/7. Akonáhle zaznamená čo i len najmenší pohyb, odošle Vám správu na mobilný telefón vrátane krátkeho videa - vy tak hneď viete, čo sa deje aj keď kameru práve nesledujete.
Okrem toho kamera umožňuje cez mobilnú aplikáciu spustiť hlasitý alarm alebo výstražné blikanie.

Ukladanie záznamu
Živý náhľad z kamery môžete sledovať online kedykoľvek a odkiaľkoľvek – a to vrátane zvuku. Zhotovený záznam sa automaticky ukladá na micro SD kartu s podporovanou kapacitou až 128GB. Po zaplnení kapacity SD karty sa záznam prepisuje v slučke s automatickým prehrávaním od najstaršieho zhotoveného. Vďaka modernému kodeku H.265 sa na kartu zmestí až o 70 % viac videa pri rovnakej kapacite.
Aby kamera šetrila vlastnú energiu, tak v základnom nastavení nenahráva záznam nepretržite, ale iba vo forme krátkych sekvencií pri detekcii pohybu. V aplikácii môžete nastavenie kedykoľvek prepnúť na nepretržité nahrávanie, pri ktorom sa však výrazne zníži výdrž kamery.
.png)
Napájanie kamery
Kamera ANRAN F2M3 využíva na napájanie vlastnú integrovanú lítiovú batériu s kapacitou 5000mAh. Spätné dobíjanie zaisťuje solárny panel s výkonom 3W. Pred prvým použitím je potrebné nabiť kameru do plnej kapacity batérie. S
olárny panel s novou konštrukciou má 1,5 násobnú účinnosť a je schopný zaistiť nepretržitú prevádzku kamery až 365 dní v roku. Výdrž sa udáva pri bežnom nastavení a využívaní funkcií. Na výslednú výdrž kamery má najväčší vplyv individuálne nastavenie funkcií, umiestnenie solárneho panelu, doba a intenzita slnečného svitu v mieste inštalácie kamery.
Dĺžka prepojovacieho kábla medzi solárnym panelom a kamerou je 3 metre (dĺžku nemožno predĺžiť, pretože by došlo k strate účinnosti napájania). V prípade potreby je možné kameru zapojiť aj do siete s nepretržitým napájaním a využívať ako bežnú WiFi kameru.

Nočné videnie až 10 m – čiernobielo aj farebne
Kamera ANRAN F2M3 zhotovuje ostrý a čistý záznam aj v noci a pri zhoršenom počasí. Súmrakový snímač spolu s inteligentným IR-Cut filtrom automaticky prepnú kameru do nočného režimu presne vo chvíli, keď klesne okolitá viditeľnosť, takže sa môžete spoľahnúť na čistý obraz 24/7. Na prisvietenie využíva kamera ako výkonné infračervené diódy, tak diódy s klasickým bielym svetlom. Vďaka tejto kombinácii dokáže zaznamenať čiernobiely (IR) aj plne farebný nočný obraz.Dosah nočného videnia je až 10 metrov aj v úplnej tme. V aplikácii ANRAN si nastavíte preferovaný režim nočného záznamu:
- IR režim – čiernobiely obraz s neviditeľným infračerveným prísvitom
- Farebný režim – kombinácia infračerveného a bieleho svetla pre plne farebný obraz aj v noci.

Detekcia pohybu
ANRAN F2M3 stráži váš domov aj firmu 24/7. Citlivý pohybový snímač sníma okolitý priestor v úhle 160° až na vzdialenosť 10 metrov. Pri detekcii pohybu okamžite odošle upozornenie do mobilu alebo na e-mail – vrátane krátkeho videa zaznamenanej udalosti. Túto funkciu je možné vypnúť, prípadne ďalej upraviť alebo obmedziť na:
- nastavenie času: vyberte časové rozpätie, v ktorom je funkcia aktívna, napríklad pri odchode do práce alebo mimo víkend.
- nastavenie zóny - detekčného rámu: vyberte obmedzenú oblasť pred kamerou, v ktorej je funkcia aktívna, napríklad priamo pred vchodom. Vo zvyšnom priestore je funkcia neaktívna.

Bezpečie za každého počasia
Kamera ANRAN F2M3 je navrhnutá pre vonkajšiu aj vnútornú inštaláciu. S certifikovanou odolnosťou IP66 môžete kameru vystaviť priamym klimatickým vplyvom – nevadí jej dážď, priame slnko, hmla, sneh ani prach. Telo kamery tvorí ABS plast, ktorý zaisťuje potrebnú odolnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti 350g. Prevádzková teplota kamery je od -25° do 60° celzia. Pri vyšších alebo nižších teplotách je kamera funkčná, avšak nemusia byť 100% zaručené všetky funkcie a znižuje sa tiež živostnosť.

Interkom
Kamera ANRAN F2M3 má na svojom tele integrovaný mikrofón a reproduktor. Vďaka tomu môže plniť ďalšiu praktickú funkciu Interkomu pre vzájomnú komunikáciu. Podľa miesta inštalácie môžete privítať návštevu, zavolať deti na obed, navigovať kuriéra alebo okríknuť nepozvaných hostí.

Technická špecifikácia
| Model: | Anran F2M3 |
| Prevedenie: | Vonkajšie / Vnútorné |
| Stupeň krytia: | IP66 |
| Napájanie: | Solárne |
| Kapacita batérie: | 5000mAh |
| Výkon solárneho panelu: | 3W |
| Wi-Fi: | Áno, 802.11b/g |
| Materiál: | ABS plast |
| Kompresia videa: | H.265 |
| Farba: | biela |
| Slot na Micro SD: | Áno až 128GB |
| Nočné videnie: | Áno, infračervené LED, dosah 10m |
| Svetelný senzor: | Áno |
| IR-CUT filter: | Áno |
| Senzor: | 1/4" 3,0Mpx CMOS |
| Rozlíšenie: | 3MP (2306*1296px) |
| Chipset: | Dual-core 32bit DSP |
| Ohnisková vzdialenosť: | 3.6mm |
| Svetelnosť objektívu | F1,2 |
| Uhol záberu: | 120° |
| Konektivita: | Wi-Fi 2,4GHz |
| Dĺžka prepojovacieho kábla: | 3m |
| Napájanie: | 5V/1A, konektor USB-C |
| Spotreba: | 3-5W |
| Podpora protokolu ONVIF: | Nie |
| Detekcia pohybu: | Áno |
| Prevádzková teplota: | -25°C až +60°C |
| Podpora protokolov: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Ďalšie funkcie: | AE (automatická expozícia), AWB (automatické vyváženie bielej), ACG (automatická kompenzácia citlivosti) |
| Podpora OS: | Windows, Android OS, Apple iOS |
| Hmotnosť: | 350g |
| Aplikácia: | ANRAN |
Obsah balenia:

| Kategória: | Batériové WiFi kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 0792649668771 |
| Podporovaná veľkosť SD karty: | do 128GB |
| barva:: | bílá |
| Certifikace IP: | IPX66 |
| Hmotnost: | 350g |
| Infračervené viděné: | Ano |
| Kapacita baterie: | 5000mAh |
| Kompatibilní: | Android, IOS, Windows XP a vyšší |
| Komprese videa: | H.265 |
| Led svícení: | Áno / 200 Lumenov |
| Materiál: | ABS plast |
| Mikrofon s reprodktorem: | Ano / funkce Interkomu |
| Mobilní aplikace: | ANRAN |
| Noční vidění: | Plně barevné a infračervené |
| Objektiv: | 3,6mm / CMOS senzor SONY |
| ONVIF: | Ne |
| Pohybové čidlo: | Áno / rozpoznanie ľudského pohybu |
| Rozlišení kamery: | 3MP (2306x1296px) |
| Solární panel: | 3W |
| Úhel záběru: | 120° |
| Umiestnenie kamera: | Venkovní / Vnitřní |
| Vestavěný alarm: | Ano |
| Výstražné svícení: | Ano |
| Záznam: | MicroSD / Micro SDHC |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
