Bezdrôtové slúchadlá ERAZER XT83 Pro / Ear Clip / biela
Bezdrôtové slúchadlá ERAZER XT83 Pro s Ear Clip konštrukciou pre maximálny komfort a pohodlie bez vypadávania. Inovatívna konštrukcia s nasadením ucho skvele drží pri pohybe, chráni sluch, zaisťujú komfort a umožňujú vnímate zvuky okolia.
- kompatibilné s Android, IOS, Windows
- pre počúvanie hudby aj telefonovanie
- 3D stereo zvuk v kvalite Hi-Fi
- Mikrofón ANC s potlačením okolitého hluku
- 10 mm reproduktor s výkonom 30 mW
- Bluetooth 5.4
- dotykové ovládanie po stranách slúchadiel
- hmotnosť iba 5g
- výdrž až 4 hodiny / 15 hodín s boxom
Inovatívne Ear Clip konštrukcia
Bezdrôtové slúchadlá ERAZER XT83 Pro sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a zážitok pri športe aj bežnom nosení. S inovatívnou Ear Clip konštrukciou sa slúchadlá nestrkajú do uší, ale nasadzujú priamo na ucho. Vďaka tomu slúchadlá takmer necítite, skvele držia pri pohybe, chránia sluch, zaisťujú komfort a umožňujú vnímať zvuky okolia. Slúchadlá je možné spárovať so všetkými telefónmi a ďalšími zariadeniami s operačným systémom Android, iOS, Windows a MAC prostredníctvom bluetooth 5.3.
Slúchadlá ERAZER XT83 Pro majú otvorenú konštrukciu, kedy reproduktor nie je zastrčený v uchu. Zvuk sa do ucha prenáša zvonku, takže ho vnímate rovnako ako ostatné okolité zvuky. Ani pri hlasnom počúvaní sa nemusíte báť poškodenia sluchu a zároveň môžete vnímať všetky okolité zvuky. To oceníte najmä pri vonkajšom športe v meste, pri riadení auta alebo v kancelárii, kde potrebujeme komunikovať s kolegami.
Slúchadlá ERAZER XT83 Pro umožňujú počúvať hudbu aj pohodlne telefonovať. Každé slúchadlo má na svojom tele dva mikrofóny s pokročilou funkciou odstránenia ANC (Active Noice Canceling). Vďaka tomu sú hovory vždy čisté a nerušené pre volajúcich na oboch stranách. Pre maximálne pohodlie majú slúchadlá na bokoch dotykového ovládania prostredníctvom ktorého môžete pridávať a uberať hlasitosť, preskakovať skladby, prijímať aj ukončovať telefonické hovory.
Slúchadlá ERAZER XT83 Pro
Bluetooth 5.4
Slúchadlá ERAZER XT83 Pre ľahko spárujete s mobilným telefónom, tabletom, televíziou, počítačom alebo akýmkoľvek iným zariadením cez najnovšie bluetooth 5.4.
To má oproti predchádzajúcim generáciám lepšiu stabilitu spojenia a schopnosť rýchlejšieho prenosu dát s výrazne nižšou spotrebou energie. Výsledkom sú stabilné, jasné a zreteľné hovory s dlhou výdržou batérie.
.png)
Až 15 hodín bez elektrickej zásuvky
Slúchadlá ERAZER XT83 Pre môžete bez starostí používať celý deň. V kombinácii s dobíjacím boxom majú dostatok energie na počúvanie hudby a telefonovanie až na 15 hodín.
Každé slúchadlo má vlastnú 30 mAh batériu. Automatické dobíjanie slúchadiel zabezpečuje 250mAh dobíjací box, ktorý zároveň chráni slúchadlá pred poškodením počas prepravy.
Slúchadlá v balení sa dobijú na plnú kapacitu batérie za menej ako dve hodiny. Môžete si vychutnať až 15 hodín nepretržitého počúvania hudby alebo telefonovania (pri maximálnej hlasitosti 70 % a v kombinácii s nabíjacím boxom).

Ovládanie dotykom prsta
Mobilný telefón nechajte vo vrecku. Ovládať slúchadlá počas počúvania a telefonovania môžete priamo na bokoch cez dotykové ovládanie.
Kombináciou dotykov je možné spustiť a zastaviť skladbu, preskočiť skladbu, prijmú a odmietnuť hovor alebo ukončiť párovanie.
.png)
3D Stereo zvuk
Špičkový 3D stereo zvuk v kvalite HiFi s nízkou latenciou 40 ms a dynamickými meničmi s priemerom 10 mm a výkonom 30 mW.
Kombinácia titánu, grafitu a medi zaručuje vynikajúci výkon, silné basy, hladké výšky a dlhú životnosť pri zachovaní vlastností reproduktora.
%20(1).png)
Technické parametre
Obsah balenia
- Slúchadlá ERAZER XT83 Pro
- Dobíjací box
- Napájací kábel
- Užívateľský manuál

| Kategória: | Bezdrôtové slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 6970703869140 |
| barva:: | bílá |
| Bluetooth: | 5.3 + EDR |
| Doba hovoru na jedno nabití: | 4 hodiny (při 80% max. hlasitosti) |
| Doba poslechu na jedno nabití: | 4 hodiny |
| Dotykové ovládání: | Ano |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 20000 Hz |
| Funkce Hands Free: | Ano |
| Hmotnost sluchátka: | 5g |
| Hydroizolácia: | IPX4 |
| Integrovaný mikrofon: | Ano / každé sluchátko |
| Kapacita baterie dobíjecího pouzdra: | 250mAh |
| Kapacita baterie sluchátek: | 30mAh |
| Kompaktibilní: | Android 5.0 / IOS 8.0 a vyšší / Windows 7 a vyšší |
| Membrána reprodutkoru: | Titan / Měď |
| Odpor: | 16Ω |
| Odstranění vnějších šumů: | CVC 8.0 Noise Cancelling |
| Průměr měniče: | 10mm |
| Typ konstrukce: | Otevřená |
| Typ sluchátka: | Ear clip |
| Výkon reproduktoru: | 30mW |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
