Bezdrôtové slúchadlá Lenovo ThinkPlus XT80 TWS / čierne
Bezdrôtové slúchadlá Lenovo ThinkPlus XT80 so silikónovými pútkami na zahnutie za ucho, prémiovým zvukom, dlhou výdržou batérie a čistými hovormi vďaka HD mikrofónu s funkciou ANC.
- pre všetky zariadenia Android, Apple a Windows
- reproduktor 13mm s výkonom 40mW
- HiFi stereo zvuk s nízkou latenciou iba 60mS
- mikrofón s funkciou ANC(aktívne potláčanie hluku)
- 7 hodín hudby / 5 hodín hovoru
- herným a počúvacím režimom
- dotykové ovládanie na slúchadlách
- možnosť používať iba jedno slúchadlo
- dobíjací box s LED displejom (500 mAh)
- mäkké silikónové slučky
- odolnosť IPX5 / SNR 39 dB / Bluetooth 5.3
Maximálne pohodlie bez tlaku s háčikmi za uši
Slúchadlá Lenovo ThinkPlus XT80 prinášajú skvelý výkon, kvalitný zvuk bez kompromisov a dlhú výdrž batérie. So silikónovými pútami za uši na zaháknutie za ucho slúchadlá skvele držia pri pohybe, nevytvárajú tlak na uši a sú pohodlné pri dlhom nosení. Preto sú ideálnou voľbou pre šport, prácu aj hranie hier. Vďaka uzatvorenej konštrukcii navyše izolujú od okolitého hluku, takže si posluch hudby aj telefonovanie naozaj vychutnáte. Slúchadlá sa automaticky párujú so všetkými zariadeniami Android, Apple a Windows cez bluetooth 5.3.
Pre maximálny zážitok umožňujú Lenovo XT80 voľbu z dvoch režimov - posluchový a herný. Posluchový režim ponúka ideálne vyváženie ekvalizéru a dlhšiu výdrž batérie. V hernom režime slúchadlá zvýraznia basy a skrátia latenciu na 40 m/s. Výsledkom je perfektný zvuk a okamžitá odozva.
Každé slúchadlo má dva mikrofóny s funkciou ANC (Aktívne potlačenie hluku). Vďaka tomu si užijete nerušené telefonické hovory aj na rušnej ulici, v kancelárii alebo aute. Pre maximálne pohodlie môžete všetko ovládať pomocou tlačidiel priamo na tele slúchadiel. Pridávať hlasitosť, prijímať hovory alebo preskakovať skladby tak zvládnete pri behu. Tlačidlové ovládanie má oproti dotykovému výhodu väčšej presnosti. Navyše nehrozí riziko nechceného prepnutia pri náhodnom dotyku.
Či už športujete, alebo veľa cvičíte v práci, mäkké silikónové pútka za uši zabezpečia, že vám slúchadlá nevypadnú. Môžete sa stopercentne sústrediť na počúvanie a svoju činnosť. Pre maximálne pohodlie a izoláciu od okolia si slúchadlá nastavíte presne podľa veľkosti svojho ucha. V každom balení sú tri páry veľkostí zátok do uší.
Lenovo ThinPlus XT80
Kvalitný zvuk bez kompromisov
Vychutnajte si stereo zvuk v kvalite HiFi! Slúchadlá Lenovo ThinkPlus XT80 ohromí aj náročných užívateľov svojimi silnými basmi a jemnými výškami. Srdcom každého slúchadiel je reproduktor s priemerom 13mm a výkonom 40mW. Pri výrobe reproduktora boli použité materiály ako titán a grafit, ktoré zaisťujú krásny zvuk a dlhú životnosť bez straty vlastností slúchadiel.
Herný mód ponúka okrem silných basov s technológiou Super Bass aj nízku latenciu 40ms. Reakcia slúchadiel na signál je teda úplne okamžitá.

Telefonovanie
Okrem počúvania hudby môžete slúchadlá využiť aj na telefonovanie. Pri športe, riadení auta aj v práci fungujú slúchadlá ako plnohodnotné handsfree. Okrem reproduktora sú v každom slúchadle dva mikrofóny s technológiou aktívneho potlačenia okolitých šumov ANC (Active Noice Cancelling), ktorá je schopná odstrániť až 99% okolitých zvukov. Bez ohľadu na to, čo sa deje a aké sú zvuky okolo vás, hovory sú jasné a čisté pre volajúcich na oboch stranách, a to aj v hlučnom prostredí.
Chcete byť v bezpečí a v kontakte s okolím? S Lenovo ThinkPlus XT80 žiadny problém. Slúchadlá sa párujú jedno k druhýmu. Pri počúvaní a telefonovaní teda môžete používať iba jedno slúchadlo. Druhé ucho zostáva voľné a umožňuje vnímať udalosti a zvuky v okolí. Túto možnosť oceníte najmä pri športových aktivitách v prírode alebo v práci, kde môžete plnohodnotne komunikovať s kolegami.

Dizajn s ušnými pútkami
SlúchadláLenovo ThinkPlus XT80 kladú maximálny dôraz na pohodlie a funkčnosť. Vďaka tomu sa môžete stopercentne sústrediť na počúvanie a svoju činnosť. Ear Hook konštrukcia sa silikónovými pútkami za ucho pevne drží slúchadlá na svojom mieste za všetkých okolností. Slúchadlá nevydávajú a neuvoľňujú sa ani pri rýchlom pohybe hlavy.
Pútka vyrobené zo silikónu, sú mäkké, ohybné a zároveň príjemné na dotyk. Slúchadlá sa tak ľahko nasadzujú a pútka sa vždy dokonale prispôsobia k Vášmu uchu. Tvar slúchadiel tela slúchadla je vyvinutý a prispôsobený ergonómii ľudského ucha. Slúchadlo dokonale padnú do ucha a netlačia na žiadnom mieste ani pri dlhom používaní.

Výdrž až 35 hodín
Užite si počúvanie svojej obľúbenej hudby na maximum – so slúchadlami ThinkPlus XT80 sa rozhodne nemusíte obmedzovať. S výdržou až 35 hodín Vás nechajú bez energie ani pri celodennom používaní. Každé slúchadlo má vlastnú batériu s kapacitou 55mAh, ktorá umožňuje až 7 hodín prehrávania hudby na jedno nabitie (pri 80% max. hlasitosti). Dobíjací box má vlastnú batériu s kapacitou 500mAh a umožňuje slúchadlá až 5x dobiť do plnej kapacity. Celková doba výdrže slúchadiel v kombinácii s dobíjacím boxom je až 35 hodín počúvania hudby, alebo 30 hodín telefónnych hovorov.
Box sa nabije na plnú kapacitu za menej ako 1,5 hodiny.Dobíjací box slúži ako dokovacia stanica na spätné nabíjanie a zároveň chráni slúchadlá proti poškodeniu pri prenášaní. Na prednej strane boxu je LED displej s ukazovateľom aktuálneho stavu kapacity batérie a priebehu spätného dobíjania slúchadiel. Ak chcete skontrolovať aktuálnu kapacitu batérie, stačí kedykoľvek otvoriť veko boxu.

Odolnosť IP65
Slúchadlá sú pripravené na plnú záťaž pri športe a outdoorových aktivitách, a to aj v nepriaznivom počasí.
Certifikácia IPX65 odolá proti prachu, blate a najmä striekajúcej vode vo forme dažďa, hmly alebo potenia. Nemusíte tak myslieť na aktuálne počasie a môžete sa venovať svojmu športu.

Bluetooth 5.3
Nová verzia Bluetooth 5.3 je zárukou vysokej stability spojenia a schopnosti prenosu veľkého množstva dát pri zachovaní nízkej energetickej náročnosti. Slúchadlá zaručujú kvalitné počúvanie a dlhú výdrž batérie.

Dotykové ovládanie
Telefón nechajte ležať na stole alebo vo vrecku. SlúchadláLenovo ThinkPlus majú pohodlné tlačidlové ovládanie priamo na svojom tele. Kombináciou stlačení môžete spustiť a zastaviť prehrávanie, zvýšiť / znížiť hlasitosť, preskakovať skladby alebo prijímať a ukončovať telefónny hovor.
Veľkou výhodou je ovládanie hlasitosti pomocou tlačidiel. Nestane sa vám, že by ste namiesto zmeny hlasitosti náhodne ukončili prehrávanie alebo zavesili hovor.

Technické parametre
Obsah balenia
| Kategória: | Bezdrôtové slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 6973037709458 |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Doba hovoru na jedno nabití: | 5 hodin (při 80% max. hlasitosti) |
| Doba poslechu na jedno nabití: | 7 hodin (při 80% max. hlasitosti) |
| Dotykové ovládání: | Ano |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 20000 Hz |
| Funkce Hands Free: | Ano |
| Hmotnost dobíjecího boxu: | 90g |
| Hmotnost sluchátka: | 10g |
| Hydroizolácia: | IPX65 |
| Integrovaný mikrofon: | Ano 2x každé sluchátko |
| Kapacita baterie dobíjecího pouzdra: | 500mAh |
| Kapacita baterie sluchátek: | 55mAh |
| Kompaktibilní: | Android 5.0 / IOS 8.0 a vyšší / Windows 7 a vyšší |
| Latence: | 40ms |
| Materiál reproduktoru: | Titan |
| Membrána reprodutkoru: | grafit |
| Odpor: | 16Ω |
| Odstranění vnějších šumů: | CVC 8.0 Noise Cancelling |
| Průměr měniče: | 13mm |
| SNR: | 39dB |
| Výkon reproduktoru: | 40mW |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
