Dron KF106 MAX / 4K Full HD kamera / WiFi / GPS / 3osý gimbal / detekcia prekážok /
Objavte svet z vtáčej perspektívy a užite si veľa zábavy pri lietaní s dronom KF106 Max. So širokouhlou kamerou zaobstaráte nezabudnuteľné fotografie aj video.
- fotografie 4K (5760*3240px)
- full HD video (1920x1080px) pri 25 snímkach za sekundu
- senzor detekcie prekážok
- 3osý Gimbal a elektronická stabilizácia obrazu EIS
- Ukladanie záznamu na SD kartu až do 128 GB
- 120° široký uhol / až 50x ZOOM za letu
- GPS s automatickým návratom
- 3 rýchlosti letu max. 50 km/h
- Výdrž až 28 minút letu
- Hmotnosť dronu s batériou 369 g
Skvelé zábery aj zážitky z lietania
Dron KF106 MAX je stvorený na zábavné lietanie a zhotovovanie skvelých videí a fotografií. Dron je vhodný pre začiatočníkov aj náročnejších pokročilých pilotov. Vo svojej kategórii prináša skvelé spracovanie, dlhú letovú výdrž, vynikajúce letové vlastnosti a pokročilé funkcie. Vďaka skladaciemu dizajnu, nízkej hmotnosti a prepravnému boxu môžete zariadenie KFKF106 MAX vziať kamkoľvek so sebou.
Získajte dokonale ostré zábery pomocou prednej a spodnej kamery s rozlíšením až 6K pri 25 snímkach za sekundu. Mechanickú stabilizáciu obrazu zabezpečuje 3-osový gimbal predného fotoaparátu a elektronická stabilizácia proti otrasom EIS . Videá a fotografie možno ukladať na kartu SD s kapacitou až 128 GB alebo priamo do pamäte mobilného telefónu. Postprodukčné úpravy videí a fotografií možno vykonávať priamo v mobilnej aplikácii dronu.
Spoľahlivé motory a dlhý dosah
Vysoko spoľahlivé a neporuchové bezkartáčové motory typu 1503 majú nízku spotrebu energie a zároveň poskytujú dronu potrebný výkon aj pri silnejšom vetre. To všetko dopĺňaj Navigácia GPS a 6-osový gyroskop. Vďaka GPS má dron nielen výrazne lepšie letové vlastnosti, ale aj pokročilé funkcie, ako je automatický návrat jedným tlačidlom, návrat pri slabej batérii, návrat, keď je ovládač mimo dosahu, nájdenie strateného dronu a režim stratenej orientácie.
Diaľkové ovládanie s displejom má dosah až 3000 m v otvorenom priestore. Obraz medzi dronom a aplikáciou sa prenáša cez 5G WiFi s dosahom až 600 m. Batéria s kapacitou 2200 mAh umožňuje až 28 minút letu v závislosti od úrovne využitia jednotlivých funkcií. Mobilná aplikácia je kompatibilná so systémami Android 4.4 a IOS 8.0
Dron KF106 Max
GPS s automatickým návratom
KF106 MAX Pro je skvelý dron pre začiatočníkov aj skúsených pilotov. Vďaka skladacej konštrukcii, nízkej hmotnosti a prepravnému boxu si môžete vziať dron na dovolenku aj do prírody.

4K kamera
Dron KF106 MAX Pro je priamo stvorený na vytváranie skvelých záberov z vtáčej perspektívy. Na tento účel je vybavený prednou kamerou so širokouhlým objektívom a uhlom záberu 120°.
- Rozlíšenie prednej kamery: fotografie 5760*3240px (6K) / video 1920x1080px (HD) pri 25fps
- Rozlíšenie spodnej kamery: fotografie 640 x 480px / videá 1080 x 720px
Počas letu môžete na diaľkovom ovládači elektronicky nastaviť ideálny uhol vertikálneho záberu v rozsahu 0-90°. Spodná - doplnková kamera pokrýva mŕtve uhly, ktoré by inak zostali prednej kamere skryté.

Ukladanie záznamu
Záznam z dronu sa ukladá v plnej kvalite na SD kartu s podporovanou kapacitou 32 až 128 GB. SD karta sa vkladá priamo do dronu, a preto nedochádza k zníženiu kvality vplyvom prenosu záznamu medzi dronom a telefónom.
Fotografie aj video v plnej kvalite je možné z SD karty stiahnuť cez aplikáciu priamo do telefónu. V samotnej aplikácii potom môžete pri záznamoch vykonávať postprodukčné úpravy vrátane vkladania zvuku, spomalenia, zrýchlenia, priblíženia alebo skrátenia záznamu.

Stabilizácia obrazu
Pre hladké a plynulé videá aj ostré fotografie je dron KF106 MAX vybavený mechanickou aj elektronickou stabilizáciou obrazu.
3-osý gimbal vyrovnáva väčšie náklony a pohyb dronu vo vetre, vysoké letové rýchlosti a pri prudkých zmenách smeru letu.
EIS elektronická stabilizácia odstraňuje chvenie spôsobené drobnými vibráciami jednotlivých rotorov pri zvýšení alebo znížení výkonu.

Čip s AI
Pri ukladaní záznamu dochádza k automatickému vylepšeniu pomocou AI. Video a fotografie tak získajú ešte živšie farby
GPS s automatickým návratom
Užite si bezstarostné lety s dronom KF106 MAX. Vďaka pamäti GPS súradníc miesta, z ktorého dron vzlietol, sa vie stlačením tlačidla kedykoľvek automaticky vrátiť späť. Automatický návrat sa aktivuje tiež automaticky v momente, keď dôjde k poklesu napätia v batérii alebo strate signálu medzi dronom a ovládačom. Aj keď sa v oblakoch stratíte, dron sa vždy vráti na miesto, odkiaľ vzlietol.
GPS tiež otvára cestu k automatickým letovým režimom, s ktorými si užijete zábavu a zaobstaráte skvelé snímky:
- Sledovanie ma - dron automaticky sleduje a nasleduje každý pohyb
- Krúženie 360° - dron automaticky krúži okolo v nastavenej vzdialenosti
- Let po trase - naprogramujte si na mape v aplikácii vlastnú letovú trasu

Vonkajší a Vnútorný režim
Nastavte si letový režim podľa prostredia, v ktorom chcete lietať. Dron KF106 MAX Pro má dva letové režimy na lietanie vonku a v uzavretom priestore.
Vonkajší GPS režim je určený na lietanie vonku, v otvorenom priestore, s aktívnymi funkciami automatického návratu. Na lietanie v stiesnených priestoroch, miestnostiach a tam, kde nie je možné čítať GPS, je k dispozícii optický letový režim. Dron na svoju navigáciu a udržanie letových vlastností používa optické senzory na svojom trupe.
Aby bolo lietanie ešte flexibilnejšie a jednoduchšie, je možné počas letu meniť tri stupne rýchlosti.

Detekcia prekážok
Dron KF106 MAX je schopný lietať rýchlosťou až 50 km/h. V takomto zhone môže byť kľučkovanie medzi prekážkami oriešok aj pre skúsených pilotov. K tomu, aby nedošlo k nechcenému nárazu do pevnej prekážky a poškodeniu dronu, pomáha laserový senzor detekcie prekážok, ktorý nepretržite monitoruje priestor 360° okolo dronu.
Ak senzor detekuje prekážku v smere letu, bez ohľadu na povely diaľkového ovládača automaticky zastaví, aby nedošlo k nárazu. Senzor nedokáže dron 100% ochrániť, ale veľmi výrazne znižuje pravdepodobnosť nechceného stretu. Ak to situácia a okolité podmienky vyžadujú, je možné senzor vypnúť v aplikácii, alebo z dronu úplne odmontovať.
.gif)
Spoľahlivé a úsporné motory
Ramená dronu KF106 MAX sú osadené spoľahlivými bezkomutátorovými (bezuhlíkovými) motormi typu 1503 s výkonom 9W, ktoré majú oproti klasickým uhlíkovým motorom plynulejší chod, rýchlejšie reakcie, nižšie opotrebenie a lepšiu energetickú účinnosť. Výsledkom je lepšia stabilita, silnejší ťah, dlhšia doba letu a dlhodobo spoľahlivá prevádzka bez nutnosti servisu.
Rotory sú osadené vrtuľkami, ktoré je možné v prípade opotrebenia alebo poškodenia kedykoľvek vymeniť. Okrem toho majú ramená aj trup dronu LED osvetlenie pre nočné lety. Bez ohľadu na dennú dobu budete mať nad lietaním nepretržitú kontrolu a môžete si užiť dobrodružstvo na nočnej oblohe.

Zážitok z lietania až 28 minút
Dron KF106 MAX má batériu s kapacitou 2200 mAh. Vďaka úsporným motorom umožňuje až 28 minút letu na jedno nabitie. Batéria sa nabije na plnú kapacitu približne za dve hodiny v závislosti od použitého napájacieho adaptéra.
Aktuálny stav nabitia batérie môžete kedykoľvek skontrolovať na displeji diaľkového ovládača alebo v mobilnej aplikácii.

Mobilné aplikácie
Na prenos obrazu v reálnom čase a ovládanie dronu je určená aplikácia RX Drone, kompatibilná so všetkými telefónmi Android a iOS. Dron sa s aplikáciou prepája cez WiFi hotspot sieť, ktorú dron po zapnutí začne automaticky sám vysielať.
Aplikácia má príjemné používateľské rozhranie a intuitívne ovládanie. Pomocou aplikácie je možné ovládať všetky funkcie dronu aj samotný let. Počas letu aplikácia umožňuje sledovať obraz z kamery, vytvárať zábery, spúšťať funkcie follow me, krúženie okolo, let po trase, fotenie / video gestom, ako aj ovládať nastavenia dronu.
Okrem toho je možné prostredníctvom aplikácie sťahovať zábery z SD karty priamo do mobilného telefónu, vykonávať postprodukčné úpravy vrátane filtrov a pridania zvuku do videa. Priamo v aplikácii sa zobrazujú aj informácie o letových hodnotách, stave batérie alebo sile signálu.

Prenos obrazu
Vydajte sa preskúmať skryté miesta nielen v bezprostrednom okolí. Dron KF106 MAX Pro doletí naozaj ďaleko. Spojenie medzi ovládačom a dronom zabezpečuje digitálna technológia s dosahom až 3 km. Ak sa signál počas letu preruší, dron sa automaticky vráti späť.
Dosah prenosu obrazu medzi dronom a aplikáciou je až 1,2 km, podľa terénu a podmienok v mieste, kde lietate. Po prerušení živého prenosu je možné lietať "naslepo" podľa GPS polohy zobrazenej na mape v aplikácii.

Hmotnosť 369g
Dron KF106 MAX má hmotnosť iba 369 g a v zloženom stave sa zmestí na dlaň jednej ruky.

Obsah balenia
- Dron KF106 MAX
- batéria 2200mAh
- diaľkové ovládanie s batériou a displejom
- prepravná taška
- servisný skrutkovač
- napájací kábel
- užívateľský manuál
- originálny baliaci box

| Kategória: | Drony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0792649663080 |
| Automatický start a přistání: | Ano |
| Barometr: | Ano |
| Doba letu: | 28 minut |
| Doba nabíjení: | 2 hodiny |
| Dosah signálu ovladače: | 3000 metrů |
| Dosah WiFi signálu: | 800 metrov |
| Elektronická stabilizace obrazu: | Eis |
| Elektronické natáčení kamery: | 0-90° |
| Fotografie gestem: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Gyroskop: | Ano / šestiosý |
| Hmotnost dronu: | 369g |
| Kamera: | Ano |
| Kapacita baterie: | 7,4V / 2200mAh |
| Mechanická stabilizace obrazu: | Ano / 3osý Gimbal |
| Mobilní aplikace: | Android 4.4 / IOS 8.0 a vyšší verze |
| Nahrávání na SD kartu: | Ano / až 128Gb |
| Napájení ovladače: | 3x baterie AA |
| Návrat při vybité baterii: | Ano |
| Návrat při ztrátě signálu: | Ano |
| Odolnost při větru: | stupeň 8 |
| Optický zoom: | Ano / 50x |
| Osvětlení dronu: | Ano |
| Režim FolowMe: | Ano |
| Rozlišení fotografie: | 5760*3240px |
| Rozlišení videa: | 1920*1080px při 25fps |
| Rozměry rozloženého dronu: | 32 x 31 x 10,5cm |
| Rozměry složeného dronu: | 17 x 10 x 10,5cm |
| senzor aktivního vyhýbání překážkám: | Ano / Laserový |
| Technologie přenosu obrazu: | WiFi 5G |
| Technologie signálu ovladače: | digitální 2,4GHz |
| Traťový let: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Typ motorů: | bezkomutátorové motory |
| Úhel záběru přední kamery: | 120° |
| Video gestem: | Ano |
| Ztráta orientace: | Ano |
Dron KF106 Max
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
