Ear Clip bezdrôtové slúchadlá ProTech Q80 / rose gold
Bezdrôtové slúchadlá ProTech Q 80 s jedinečnou Ear Clip konštrukciou zaručujú komfort, výbornú fixáciu, bezpečie a šetrnosť pri počúvaní hudby.
- Ear Clip konštrukcia slúchadiel
- hudba a telefónne hovory
- 10 mm reproduktor s výkonom 10 mW
- Rýchly a úsporný bluetooth 5.3
- 32 hodín počúvania v kombinácii s boxom
- dotykové ovládanie po stranách slúchadiel
- mikrofón s funkciou ANC na elimináciu okolitého hluku
- dobíjací box s kapacitou batérie 350 mAh
- hmotnosť slúchadla iba 5g
Inovatívne Ear Clip konštrukcia
Bezdrôtové slúchadlá ProTech Q80 sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a zážitok pri športe aj bežnom nosení. S inovatívnou Ear Clip konštrukciou sa slúchadlá nestrkajú do uší, ale nasadzujú priamo na ucho. Vďaka tomu slúchadlá takmer necítite, skvele držia pri pohybe, chránia sluch, zaisťujú komfort a umožňujú vnímať zvuky okolia. Slúchadlá je možné spárovať so všetkými telefónmi a ďalšími zariadeniami s operačným systémom Android, iOS, Windows a MAC prostredníctvom bluetooth 5.3.
Slúchadlá ProTech Q80 Pro majú otvorenú konštrukciu, kedy reproduktor nie je zastrčený v uchu. Zvuk sa do ucha prenáša zvonku, takže ho vnímate rovnako ako ostatné okolité zvuky. Ani pri hlasnom počúvaní sa nemusíte báť poškodenia sluchu a zároveň môžete vnímať všetky okolité zvuky. To oceníte najmä pri vonkajšom športe v meste, pri riadení auta alebo v kancelárii, kde potrebujeme komunikovať s kolegami.
Slúchadlá ProTech Q80 umožňujú počúvať hudbu aj pohodlne telefonovať. Každé slúchadlo má na svojom tele dva mikrofóny s pokročilou funkciou odstránenia ANC (Active Noice Canceling). Vďaka tomu sú hovory vždy čisté a nerušené pre volajúcich na oboch stranách. Pre maximálne pohodlie majú slúchadlá na bokoch dotykového ovládania prostredníctvom ktorého môžete pridávať a uberať hlasitosť, preskakovať skladby, prijímať aj ukončovať telefonické hovory.
Slúchadlá ProTech Q80
Bluetooth 5.3
Slúchadlá ProTech Q80 ľahko spárujete s mobilným telefónom, tabletom, televíziou, počítačom alebo akýmkoľvek iným zariadením cez najnovšie bluetooth 5.3.
To má oproti predchádzajúcim generáciám lepšiu stabilitu spojenia a schopnosť rýchlejšieho prenosu dát s výrazne nižšou spotrebou energie. Výsledkom sú stabilné, jasné a zreteľné hovory s dlhou výdržou batérie.

Až 30 hodín bez zásuvky
Slúchadlá ProTech Q80 môžete bez starostí používať celý deň. V kombinácii s nabíjacím boxom majú dostatok energie pre počúvanie hudby aj telefonovanie až na 30 hodín.
Každé slúchadlo má vlastnú batériu s kapacitou 40mAh. Automatické spätné nabíjanie slúchadiel zaisťuje nabíjací box s kapacitou 400mAh, ktorý slúchadlá zároveň chráni proti poškodeniu pri prenášaní.
Slúchadlá v balení sa dobijú na plnú kapacitu batérie za menej ako dve hodiny. Môžete si vychutnať až 15 hodín nepretržitého počúvania hudby alebo telefonovania (pri maximálnej hlasitosti 70 % a v kombinácii s nabíjacím boxom).

Ovládanie dotykom prsta
Mobilný telefón nechajte vo vrecku. Ovládať slúchadlá počas počúvania a telefonovania môžete priamo na bokoch cez dotykové ovládanie.
Kombináciou dotykov je možné spustiť a zastaviť skladbu, preskočiť skladbu, prijmú a odmietnuť hovor alebo ukončiť párovanie.

3D Stereo zvuk
Špičkový stereo zvuk v HiFi kvalite s nízkou latenciou 40ms a zaisťujú dynamické meniče s priemerom 10mm a výkonom 30mW.
Kombinácia titánu, grafitu a medi zaručuje vynikajúci výkon, silné basy, hladké výšky a dlhú životnosť pri zachovaní vlastností reproduktora.

Technické parametre
Obsah balenia
- Slúchadlá ProTech Q80 rose gold
- Dobíjací box
- Napájací kábel
- Užívateľský manuál

| Kategória: | Bezdrôtové slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 0792649668337 |
| barva:: | růžová / rose gold |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Doba hovoru na jedno nabití: | 6 hodin |
| Doba poslechu na jedno nabití: | 6 hodin |
| Dotykové ovládání: | Ano |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 20000 Hz |
| Funkce Hands Free: | Ano |
| Hmotnost sluchátka: | 5g |
| Hydroizolácia: | IPX5 |
| Integrovaný mikrofon: | Ano / každé sluchátko |
| Kapacita baterie dobíjecího pouzdra: | 400mAh |
| Kapacita baterie sluchátek: | 40mAh |
| Kompaktibilní: | Android 5.0 / IOS 8.0 a vyšší / |
| Membrána reprodutkoru: | grafit |
| Odpor: | 16Ω |
| Odstranění vnějších šumů: | ANC (Active noice canceling) |
| Průměr měniče: | 10mm |
| SNR: | 36dB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
