Náhradný silikónový remienok EVOLVE X10 Ultra / čierna
Náhradný silikónový remienok určený pre inteligentné hodinky EVOLVE X10 Ultra / hypoalergénny silikón / šírka 22mm / odolný a mäkký materiál so zárukou pohodlia a komfortu pri celodennom nosení /
Upozornenie: remienok nemá univerzálne uchytenie a je kompatibilný iba s modelom inteligentných hodiniek EVOLEV X10 Ultra
Doručenie ZDARMA
Pri nákupe nad 99 EUR platíme poštovné!
Máme vlastný sklad
Zboží je tak vždy pripravené na okamžitú expedíciu!
Dodanie do 24 hodín
Ak nakúpite do 11:00, tovar máte zajtra doma.
Servis a poradenstvo
Ak si neviete rady, radi vám pomôžeme!
Náhradný remienok EVOLVE X10 Ultra
Náhradný silikónový remienok určený pre inteligentné hodinky EVOLVE X10 Ultra. Odolný a mäkký materiál so zárukou pohodlia a komfortu pri celodennom nosení aj športe.
Technické parametre
Materiálsilikón
Šírka2,2cm
Celková dĺžka20cm
Nastaviteľná dĺžka13 až 21,5cm
Farbačierna
Určené preEVOLVE X10 Ultra
Typ zapínania klip
Štýlšportový
| Kategória: | Remienky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 0792649660515 |
| barva:: | Červená |
| Materiál: | Hypoalergenní silikon |
| Rozměry: | 2,2 x 24,5cm |
| Šířka upnutí: | 22mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
