Oranžový silikónový remienok s čiernou prackou / šírka 22mm
Oranžový silikónový remienok s čiernou prackou / hypoalergénny silikón / šírka 22mm / odolný mäkký materiál, ktorý zaručuje pohodlie a komfort pre celodenné nosenie / kompatibilný so všetkými hodinkami so šírkou upnutia remienka 22mm /
Oranžový silikónový remienok so šírkou upnutia remienka 22 mm vyrobený z hypoalergénneho silikónu. Odolný a mäkký materiál zaručuje pohodlie a komfort pri celodennom nosení a športe.
Jednoduché a rýchle pripnutie remienka k hodinkám cez univerzálne rýchloupínacie odnímateľné osičky (súčasťou balenia).
Technické parametre
| Kategória: | Remienky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 0792649665244 |
| barva:: | Oranžová |
| Materiál: | Hypoalergenní silikon |
| Rozměry: | 2,2 x 22,5cm |
| Šířka upnutí: | 2,2cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Objavte kvalitu za férové ceny. Sme priamym dovozcom elektroniky značky PulsGo, ktorá spája moderné technológie, prémiové materiály, precízne spracovanie a jedinečný dizajn.
