REMAX multifunkčný nabíjací a dátový kábel 3v1 / Micro USB + Lightning + USB-C / 3A, dĺžka 1.2M, farba tmavosivá
REMAX RC-C151 napájací a dátový kábel 3v1 pre rýchle nabíjanie až troch zariadení naraz / samčie konektory Micro USB, Lightning, USB-C (USB 3.2 Gen 1) / farba tmavo šedá / dĺžka 1,2 metra / maximálny výstupný prúd 3A
REMAX napájací a dátový kábel 3v1
Multifunkčný nabíjací a dátový kábel REMAX RC-C151 z radu Bintrai Series umožňuje nabíjanie až troch zariadení súčasne. S konektormi Micro USB, USB-C a Lightning pohodlne nabijete väčšinu telefónov, slúchadiel a ďalšej elektroniky – doma, v kancelárii aj na cestách. Celkový maximálny výkon nabíjania je 5V / 3A (15W).
Výkon konektorov
Mäkký, odolný a výkonný
REMAX RC-C151 je navrhnutý s dôrazom na odolnosť a každodenné používanie. Konštrukcia kábla kombinuje TPE konektory a hliníkové prvky, ktoré zvyšujú jeho pevnosť a životnosť. Vďaka technológii TPE vstrekovania + lepené hliníkové puzdro je kábel odolný proti poškodeniu aj pri častom ohýbaní. Vnútornú štruktúru tvoria 2 vodiče z medi o priemere 0,08 mm (50 vlákien), čo zaisťuje stabilný prenos energie a dlhú životnosť.
Dĺžka 1,2 m s hmotnosťou 61 g je ideálny kompromis medzi pohodlím, praktickosťou a ľahkým prenášaním. Kábel prešiel testom ohybu 60° / 200 g / 3000 cyklov a konektory zvládnu viac než 5000 pripojení, takže sa naň môžete spoľahnúť aj pri intenzívnom používaní.
Prečo si vybrať REMAX RC-C151
| Kategória: | Napájacie káble |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 6954851222347 |
| male konektory: | micor USB, blesk, USB-C |
| maximálna rýchlosť prenosu: | 5Gb/s |
| povrchový materiál: | silikón |
| typ: | prepojovací kábel |
| vnútorný materiál: | hliník, meď |
| zakončenie: | rovné |
| famel konektory: | USB-A |
| Maximálny výstupný prúd: | 3A |
| štandardy: | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 |
| barva:: | Tmavo šedá |
| Délka kabelu: | 1,2m |
| Hmotnost: | 61g |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
