Batériová WiFi kamera ANRAN Q04-M50 / rozlíšenie 5MP / batéria 9600mAh / Solárny panel 3W
Bezpečnostná batériová WiFi kamera ANRAN Q04-M50 s možnosťou inštalácie na miestach bez pripojenia k elektrine vďaka vlastnej batérii a spätnému dobíjaniu cez solárny panel.
- rozlíšenie 5MP (2560x1920px) s uhlom záberu 100°
- napojenie na mobilný telefón aj stolný PC
- pripojenie viacerých používateľov k jednej kamere
- ukladanie záznamu SD kartu až 128GB a do cloudu
- zasielanie upozornení pri detekcii pohybu
- farebný a čiernobiely nočný záznam
- mikrofón s reproduktorom
- elektronické otáčanie kamery 355° / 90°
- vodotesná konštrukcia s krytím IP66
Online prehľad a Zabezpečenie bez elektriny
Batériová záznamová WiFi kamera ANRAN Q04-M50 ochráni Váš majetok a zároveň zaistí prehľad o aktuálnom dianí aj na miestach, kde nie je zdroj elektriny, alebo by jeho inštalácia bola zbytočne komplikovaná. Napájanie kamery zaisťuje vlastná batéria s kapacitou 9600mAh a spätné dobíjanie solárny panel s výkonom 3W, ktorý je súčasťou tela kamery. Kamera má vodotesnú konštrukciu s certifikáciou IP66 s ktorou odolá dažďu, snehu, hmle a ďalším priamym klimatickým vplyvom.

ANRAN Q04-M50
Baterivoá WIFi kamera ANRAN Q04-M50 zaisťuje nepretržitý dohľad, nahrávanie záznamu a bezpečnostné funkcie aj na miestach bez prívodu elektrickej energie.
Ostrý obraz v 3K rozlíšení
Kamera ANRAN Q04-M50 poskytuje dokonale čistý a ostrý obraz v rozlíšení 3K (5MP – 2560×1920px) vo dne, v noci aj za zhoršených podmienok, napríklad pri daždi alebo hmle – a to až na vzdialenosť 15 metrov. Objektív s 3,6mm šošovkou sníma širokouhlý záznam v zornom uhle 100° a vďaka tomu pokryje oveľa väčšiu časť okolitého priestoru. S pomocou až 4× digitálneho zoomu ľahko priblížite každý detail – od registračných značiek až po tváre.

Aplikácia ANRAN
Inštalácia kamery ANRAN Q04-M50 je veľmi jednoduchá – žiadne káble, žiadne zložité nastavovanie. Stačí mať v mieste inštalácie dostupné Wi-Fi pripojenie 2,4 GHz (5GHz sieť nie je podporovaná) a behom pár minút je kamera pripravená na použitie. Univerzálny držiak umožňuje inštaláciu na stenu aj strop a ak kameru inštalujete v náročných podmienkach, jednoducho môžete v aplikácii trvalo prevrátiť obraz.
Ovládanie kamery prebieha cez aplikáciu ANRAN, ktorá je kompletne v slovenčine a dostupná pre telefóny s OS Android / iOS a počítače s Windows / MacOS. V aplikácii môžete sledovať živý obraz, prehrávať záznamy aj nastavovať funkcie kamery. Vďaka podpore multi-user je možné kameru jednoducho zdieľať celej rodine alebo kolegom – každý člen domácnosti tak má okamžitý prístup k obrazu aj upozorneniam.
Batériová WiFi kamera ANRAN Q04-M50
Ukladanie záznamu
Akonáhle do kamery vložíte pamäťovú micro SD kartu, začne automaticky nahrávať záznam - a to dokonca aj vo chvíli, keď nie je pripojená k internetu a spárovaná s aplikáciou. Záznam sa ukladá vrátane zvuku a po zaplnení celej kapacity SD karty sa najstaršie záznamy prepisujú v slučke novými. Nemusíte sa tak o nič starať, aktuálne záznamy máte stále k dispozícii. Kamera podporuje micro SD karty s kapacitou 32-128GB.
Všetko video sa nahráva v modernom kodeku H.264+, ktorý umožňuje uložiť až o 70 % viac záznamu pri rovnakej kapacite úložiska. Pre následné stiahnutie záznamu nemusíte SD kartu vyberať z kamery - všetky videá a fotografie pohodlne stiahnete do svojho telefónu na diaľku z aplikácie.
Pre úsporu vlastnej energie kamera v štandardnom nastavení nahráva záznam iba pri detekcii pohybu, vo forme krátkych 30 sekundových videí. V aplikácii je možné prepnúť nahrávanie na nepretržitý režim – iba počítajte s tým, že výrazne klesne celková výdrž batérie.

Inteligentné zabezpečenie
Či už ste v práci, na dovolenke alebo v noci spíte, s kamerou ANRAN Q04-M50 ste v bezpečí vy aj váš majetok. Kamera je vybavená citlivým pohybovým senzorom, ktorý nepretržite 24/7 monitoruje priestor pred kamerou v uhle 140° na vzdialenosť až 20 metrov. Akonáhle zaznamená pohyb, okamžite vám pošle upozornenie do mobilu alebo na e-mail – vrátane krátkeho videa detekovanej udalosti - vy tak hneď viete, čo sa u Vás doma deje.
Ak to situácia vyžaduje, môžete cez aplikáciu na diaľku spustiť hlasitý alarm alebo výstražné svetelný blikanie. V aplikácii si navyše nastavenie detekcie pohybu upravíte presne podľa svojich potrieb a to vo forme nastavenia konkrétneho časového rozsahu (napríklad od 7:00 do 15:00 pri odchode do práce) alebo obmedzenej oblasti (napríklad iba pri vchodových dverách), kde je funkcia aktívna. Zároveň je možné funkciu kedykoľvek úplne vypnúť.

Nočné videnie až 15 m – čiernobielo aj farebne
Kamera ANRAN Q04-M50 spoľahlivo zaznamená ostrý obraz aj v noci alebo za zlého počasia. Súmrakový senzor spolu s inteligentným IR-Cut filtrom automaticky prepínajú medzi denným a nočným režimom, akonáhle klesne viditeľnosť v okolí.
Pre nočné prisvietenie využíva kamera diskrétne infračervené diódy aj biele svetlo. Vďaka tomu vie zaznamenať čiernobiely (IR) aj plne farebný nočný obraz. Dosah nočného videnia je až 15 metrov aj v úplnej tme na hranici 0,1Lux okolitého svetla. V aplikácii ANRAN si môžete zvoliť z 3 preferovaných nočných režimov:
- IR režim – čiernobiely obraz s neviditeľným prísvitom
- Farebný režim – kombinácia infračerveného a bieleho svetla pre nepretržité farebné nahrávanie
- Inteligentný režim - kamera nahráva infračervený záznam, akonáhle detekuje pohyb, automaticky prepne do nahrávania farebného záznamu

Pokrytie priestoru
Kamera ANRAN Q04-M50 dokáže sledovať a pokryť celý priestor okolo seba – vďaka elektronickému otáčaniu 360° horizontálne a 90° vertikálne v kombinácii so širokouhlým záberom nie je v okolí kamery žiadne "slepé miesto". Záber kamery pokryje prakticky každý kút vo vodorovnej aj zvislej polohe.
Ovládanie je jednoduché - v aplikácii kameru kedykoľvek otočíte na diaľku a zameriate sa presne na miesto, ktoré chcete sledovať.

Solárne napájanie
Najväčšou výhodou kamery je jej flexibilita - vďaka vlastnej batérii s kapacitou 9600mAh a spätnému dobíjaniu solárnym panelom s výkonom 3W môžete kameru umiestniť doslova kamkoľvek. Či už potrebujete monitorovať záhradný domček, kôlňu, stajne alebo odľahlý kút záhrady, kamera je schopná fungovať dlhé mesiace úplne samostatne. U modelu ANRAN Q04-M50 je solárny panel súčasťou tela kamery, takže odpadá ďalšie vŕtanie do stien pre inštaláciu samotného solárneho panelu.
Pri plnom nabití batérie vydrží kamera pracovať 4–12 mesiacov v závislosti od nastavenia funkcií, množstva slnečného svitu a frekvencie pohybu v zábere. Ak je potrebné batériu dobiť, je to jednoduché – kameru len vycvaknete z držiaka a nabijete zo siete cez napájací adaptér rovnako jednoducho, ako mobilný telefón. Samotný držiak pritom zostáva pripevnený na svojom mieste, takže opätovné spätné nasadenie kamery zaberie len pár sekúnd.

Bezpečie za každého počasia
Kamera ANRAN Q04-M50 je určená najmä na vonkajšie použitie, ale inštalovať ju môžete aj vnútri. S certifikáciou IP66 jej nevadí dážď, sneh, hmla, prach ani priame slnečné žiarenie – miesto inštalácie je tak len na Vás. Odolné telo z ABS plastu je pevné, ale zároveň ľahké (iba 350 g). To zjednodušuje montáž a manipuláciu s kamerou.
Kamera spoľahlivo funguje v teplotnom rozmedzí od -30 °C do +50 °C, takže váš objekt zostane pod dohľadom v mraze aj počas letných horúčav. Vyššie a nižšie teploty kameru bezprostredne neohrozujú, ale majú vplyv na kapacitu batérií a rýchlosť napájania.

Obojsmerná komunikácia
kamera má tiež vlastný vstavaný mikrofón a reproduktor, takže funguje aj ako interkom.
Môžete cez ňu jednoducho komunikovať na diaľku – privítať návštevu, zavolať deti domov, poradiť kuriérovi, kam má zásielku položiť, alebo odradiť nepozvaných hostí. Všetko pohodlne priamo z mobilnej aplikácie.

Obsah balenia
- Batériová WiFi kamera ANRAN Q04-M50
- Upevňovací materiál
- Užívateľský manuál
- Šablóna pre jednoduché vŕtanie otvorov držiaka
- Výstražná nálepka pre monitorovanú oblasť

| Kategória: | Batériové WiFi kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 0792649668757 |
| Pripojenie cez LAN kábel: | nie |
| barva:: | bílá |
| Certifikace IP: | IP66 |
| Hmotnost: | 450g |
| Infračervené svícení: | Ano / 4x IR dioda |
| Kapacita baterie: | 9600mAh |
| Kompatibilní: | Android, IOS, Windows XP a vyšší |
| Komprese videa: | H.264+ |
| Led svícení: | Ano / 4x LED dioda |
| Materiál: | ABS plast |
| Mikrofon s reprodktorem: | Ano / funkce Interkomu |
| Mobilní aplikace: | ANRAN |
| Multy User: | ANO / připojení až 5 uživatelů najednou |
| Napojení na externí NVR: | Ne |
| Noční vidění: | Ano / 20 metrů |
| Objektiv: | 3,6mm |
| ONVIF: | Ne |
| Otáčení kamery: | Ano / 355° horizontálně a 90° vertikálně |
| Podporovaná frekvence WiFi: | 2,4GHz |
| Podporovaná velikost SDkarty: | 32GB - 128GB |
| Pohybové čidlo: | Ano / AI Rozpoznání člověka |
| Přiblížení: | 4x digitálny |
| Rozlišení kamery: | 5MP (2560x1920px) |
| Snímací senzor: | 1/2.9'' 5Megapixel CMOS |
| Úhel záběru: | 100° |
| Ukládání záznamu: | micro SD karta / Cloud |
| Umiestnenie kamera: | Venkovní / Vnitřní |
| Vestavěný alarm: | Ano |
| Výkon solárního panelu: | 3W |
| Výstražné svícení: | Ano |
| WiFi konektivita: | Wi-Fi 802.11b/g |
| Zasílání upozornění: | Ano |
ANRAN Q04-M50
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
