Batériová WiFi kamera Edge DB200R / rozlíšenie 3MP / batéria 4000mAh / Solárny panel
Batériová WiFi kamera Edge DB200R s vlastnou batériou a spätným dobíjaním cez solárny panel umožňuje vnútornú aj vonkajšiu inštaláciu na miestach bez elektrickej energie.
- napojenie na mobilný telefón aj stolný PC
- pripojenie viacerých používateľov k jednej kamere
- rozlíšenie 3MP (2304x1296px)
- 2,8 mm objektív s uhlom záberu 110°
- ukladanie záznamu na SD kartu 32 až 128GB
- zasielanie upozornení pri detekcii pohybu
- farebný a čiernobiely nočný záznam
- mikrofón s reproduktorom
- vodotesná konštrukcia s krytím IP65
Do obývacej izby aj na vonkajšiu kôlňu
Nezáleží na tom, kde chcete batériovú záznamovú WiFi kameru Edge DB200R používať. Či už stojí samostatne na skrinke v obývacej izbe alebo je inštalovaná na stene vonkajšej kôlne, spoľahlivo zaistí prehľad o aktuálnom dianí a zároveň ochráni Váš majetok aj na miestach, kde nie je zdroj elektriny, alebo by jeho inštalácia bola zbytočne komplikovaná. Napájanie kamery zaisťuje vlastná batéria s kapacitou 4000mAh a spätné dobíjanie solárny panel s výkonom 1,6W. Okrem napájania slúži batéria tiež ako záložný zdroj pri výpadku elektriny. Kamera má vodotesnú konštrukciu s certifikáciou IP65, s ktorou odolá dažďu, snehu, hmle a ďalším priamym klimatickým vplyvom, takže ju môžete bez obáv inštalovať presne tam, kde potrebujete.
Edge DB200R
Ostrý obraz v 2K rozlíšení
Kamera Edge DB200R poskytuje dokonale čistý a ostrý obraz v rozlíšení 2K (3MP – 2304×1296px) vo dne, v noci aj za zhoršených podmienok, napríklad pri daždi alebo hmle – a to až na vzdialenosť 10 metrov. Objektív s 2,8mm šošovkou sníma širokouhlý záznam v zornom uhle 110° a vďaka tomu pokryje veľkú časť okolitého priestoru. Pre priblíženie je k dispozícii až 4× digitálneho zoomu, s ktorým ľahko priblížite každý detail – od registračných značiek až po tváre.
Inštalácia behom chvíľky - bez káblov a elektriny
Inštalácia kamery Edge DB200R je veľmi jednoduchá – žiadne káble, žiadne zložité nastavovanie. Stačí mať v mieste inštalácie dostupné Wi-Fi pripojenie 2,4 GHz (5GHz sieť nie je podporovaná) a behom pár minút je kamera pripravená na použitie. Univerzálny držiak umožňuje inštaláciu na stenu aj strop a ak kameru inštalujete v náročných podmienkach, jednoducho môžete v aplikácii trvalo prevrátiť obraz. Na miestach bez elektriny prebieha dobíjanie batérie cez solárny panel. Kameru je tiež možné zapojiť do siete s nepretržitým napájaním alebo používať úplne samostatne bez akéhokoľvek dobíjania. ** v takom prípade je výdrž batérie približne 1-2 mesiace**.
Aplikácia CloudEdge
Ovládanie kamery prebieha cez aplikáciu CloudEdge, ktorá je kompletne v slovenčine a dostupná pre telefóny s OS Android / iOS a počítače s Windows / MacOS. V aplikácii môžete sledovať živý obraz, prehrávať záznamy aj nastavovať funkcie kamery. Vďaka podpore multi-user je možné kameru jednoducho zdieľať celej rodine alebo kolegom – každý člen domácnosti tak má okamžitý prístup k obrazu aj upozorneniam.
Batériová WiFi kamera Edge DB200R
Ukladanie záznamu
Pri vložení pamäťovej micro SD karty, začne kamera automaticky nahrávať záznam - dokonca aj vtedy, keď nie je pripojená k internetu alebo aplikácii. Záznam sa ukladá vrátane zvuku a pri zaplnení celej kapacity sa najstaršie nahrávky prepisujú v slučke novými. Vďaka tomu máte vždy k dispozícii aktuálne záznamy bez nutnosti čokoľvek strážiť.
Kamera podporuje microSD karty s kapacitou od 32 až do 128 GB, takže si vyberiete úložisko presne podľa svojich potrieb.
Skvelé je, že pre stiahnutie obstaraných záznamov nemusíte SD kartu vyberať z kamery. Všetky videá a fotografie stiahnete pohodlne do svojho telefónu alebo počítača na diaľku cez aplikáciu. A ak chcete 100% istotu, že budete mať záznamy vždy k dispozícii, napríklad aj pri krádeži kamery alebo poškodení SD karty, je možné aktivovať platené cloudové úložisko.

Inteligentná detekcia pohybu
Či už ste v práci, na dovolenke alebo spíte, s kamerou Edge DB200R máte istotu, že je váš domov aj majetok pod dohľadom 24/7. Citlivé pohybové čidlo sleduje priestor v širokom uhle 120° a na vzdialenosť až 12 metrov. Akonáhle zachytí pohyb, okamžite vám odošle upozornenie do mobilu alebo na e-mail – vrátane krátkeho videa udalosti. Vďaka tomu hneď presne viete, čo sa doma práve deje.
Ak to daná situácia vyžaduje, môžete cez aplikáciu spustiť hlasný alarm alebo výstražné svetelné blikanie. Nastavenie detekcie pohybu si navyše ľahko prispôsobíte – určíte konkrétny časový rozsah (napr. od 7:00 do 15:00 počas pracovnej doby) alebo obmedzíte sledovanú oblasť len na miesto, ktoré chcete strážiť, napríklad pri vchodových dverách. A ak funkciu nepotrebujete, jednoducho ju jedným kliknutím vypnete.

Nočné videnie
Kamera Edge DB200R spoľahlivo zaznamená ostrý obraz aj v noci alebo za zlého počasia. Súmrakový senzor spolu s inteligentným IR-Cut filtrom automaticky prepínajú medzi denným a nočným režimom, akonáhle klesne viditeľnosť v okolí.
Na nočné prisvietenie využíva kamera 2 diskrétne infračervené diódy a 14 diód s bielym svetlom. S touto výbavou vie zaznamenať čiernobiely (IR) aj plne farebný nočný obraz. Dosah nočného videnia je až 10 metrov aj v úplnej tme na hranici 0,1Lux okolitého svetla. V aplikácii CloudEdge si nastavíte jeden z 3 režimov nočných videní, ktorý najlepšie zodpovedá Vašim potrebám:
- IR režim – čiernobiely obraz s neviditeľným prísvitom
- Farebný režim – kombinácia infračerveného a bieleho svetla pre nepretržité farebné nahrávanie
- Inteligentný režim - kamera nahráva infračervený záznam, akonáhle detekuje pohyb, automaticky prepne do nahrávania farebného záznamu

Solárne napájanie
Jednou z najväčších výhod kamery Edge DB200R je jej úplná flexibilita. Napájanie zaisťuje vlastná batéria s kapacitou 4000 mAh a spätné dobíjanie solárny panel s výkonom 3 W. Vďaka tomu ju môžete nainštalovať prakticky kamkoľvek – na stráženie záhradného domčeka, kôlne, stajní alebo odľahlých častí pozemku, kam by bolo zložité priviesť elektrinu. Solárny panel má vlastný držiak a prepojovací kábel s dĺžkou 3M **dĺžku prepojovacieho kábla nie je možné nastaviť z dôvodu straty efektivity napájania**
Pri plnom nabití batérie vydrží kamera pracovať 4–12 mesiacov v závislosti od nastavenia funkcií, množstva slnečného svitu a frekvencie pohybu v zábere. Ak je potrebné batériu dobiť, je to jednoduché – kameru len odskrutkujete z držiaka, ktorý zostane upevnený na svojom mieste a nabijete zo siete cez napájací adaptér rovnako jednoducho, ako mobilný telefón.
Pre úsporu vlastnej energie kamera v štandardnom nastavení nahráva záznam iba pri detekcii pohybu, vo forme krátkych 30 sekundových videí. V aplikácii je možné prepnúť nahrávanie na nepretržitý režim – iba počítajte s tým, že výrazne klesne celková výdrž batérie.

Bezpečie za každého počasia
Kamera Edge DB200R je navrhnutá na vonkajšie použitie aj vnútorné použitie. Či už stojí voľne v interiéri alebo je pripevnená vonku na stene, vždy spoľahlivo splní svoje funkcie a účel. Pri použití v interiéri sú výhodou jej malé rozmery, moderný vzhľad a možnosť napájania zo samostatnej batérie. Kamera je tak veľmi diskrétna a môže byť položená kdekoľvek, napríklad medzi knižkami v knižnici, alebo na kuchynskej linke.
Ak budete používať kameru vonku, môžete sa spoľahnúť na certifikáciu IP65, s ktorou kamere nevadí dážď, sneh, hmla, prach ani priame slnečné žiarenie – miesto inštalácie je tak len na Vás. Odolné telo z ABS plastu je pevné, ale zároveň ľahké (iba 250 g vrátane batérie). Kamera funguje v teplotnom rozmedzí od -20 °C do +50 °C, takže váš objekt zostane pod dohľadom v mraze a počas letných horúčav. Vyššie a nižšie teploty kameru bezprostredne neohrozujú, ale môžu mať vplyv na kapacitu batérií a rýchlosť dobíjania.

Obojsmerná komunikácia
Kamera má tiež vlastný vstavaný mikrofón a reproduktor, takže funguje aj ako interkom.
Cez aplikáciu môžete komunikovať na diaľku s kýmkoľvek, kto sa pred kamerou objaví – privítať návštevu, zavolať deti domov, poradiť kuriérovi, kam má zásielku položiť, alebo odradiť nepozvaných hostí.

Obsah balenia
- Batériová WiFi kamera Edge DB200R
- Solárny panel
- Držiak solárneho panelu
- Upevňovací materiál
- Užívateľský manuál
- Šablóna pre jednoduché vŕtanie otvorov držiaka
- Výstražná nálepka pre monitorovanú oblasť
| Kategória: | Batériové WiFi kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 0792649668634 |
| Pripojenie cez LAN kábel: | nie |
| barva:: | bílá |
| Certifikace IP: | IP65 |
| Hmotnost: | 250g |
| Infračervené svícení: | Áno / 2x IR dióda |
| Kapacita baterie: | 4000mAh |
| Kompatibilní: | Android, IOS, Windows XP a vyšší |
| Komprese videa: | H.264 |
| Led svícení: | Áno / 14x LED dióda |
| Materiál: | ABS plast |
| Mikrofon s reprodktorem: | Ano / funkce Interkomu |
| Mobilní aplikace: | CloudEdge |
| Multy User: | ANO / připojení až 5 uživatelů najednou |
| Napojení na externí NVR: | Ne |
| Noční vidění: | Áno / 10 metrov |
| Objektiv: | 2,8mm |
| Optický zoom: | 4x / digitálny |
| Otáčení kamery: | Ne |
| Podpora ONVIF: | Ne |
| Podporovaná frekvence WiFi: | 2,4GHz |
| Podporovaná velikost SDkarty: | 32 - 128GB |
| Pohybové čidlo: | Ano / AI Rozpoznání člověka |
| Rozlišení kamery: | 3MP (2304x1296px) |
| Snímací senzor: | 1/2.9'' 3Megapixel CMOS |
| Úhel záběru: | 110° |
| Ukládání záznamu: | micro SD karta / Cloud |
| Umiestnenie kamera: | Venkovní / Vnitřní |
| Umístění kamery: | Venkovní / Vnitřní |
| Vestavěný alarm: | Ano |
| Výkon solárního panelu: | 1,6W |
| Výstražné svícení: | Ano |
| WiFi konektivita: | 2,4GHz (5G není podporováno) |
| Zasílání upozornění: | Ano |
| ZOOM přiblížení: | 4x digitální |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
