Bezdrôtové slúchadlá REMAX CozyPods W30N / ENC / biela
Bezdrôtové slúchadlá REMAX CozyPods W30N s technológiou ENC na stlmenie okolitého hluku a nerušený posluch hudby. Nabíjací box s dotykovým displejom na pohodlné ovládanie slúchadiel.
- kompatibilné s Android, IOS, Mac a Windows
- odstránenie okolitého hluku ENC a ANC
- reproduktor 13mm s výkonom 3mW
- nabíjateľný box s dotykovou obrazovkou
- výdrž až 30 hodín (v kombinácii s boxom)
- nastavenie ekvalizéra, svietidlo
- funkcia „nájdi slúchadlá“ a časovač
- 3 veľkosti zátok do uší / remienok na krabičku
Skvelá hudba, čisté hovory a jednoduché ovládanie
Bezdrôtové TWS slúchadlá REMAX CozyPods W30N sú ideálne na každodenné počúvanie hudby aj telefonovanie. S technológiou ANC a ENC si užijete čistý zvuk aj v rušnom prostredí – na ulici, v kancelárii aj na cestách. Ergonomický tvar a nízka hmotnosť zaisťujú pohodlné nosenie bez tlaku a spoľahlivé držanie v ušiach. S tromi sadami rôznych veľkostí gumičiek si slúchadlá vždy prispôsobíte presne podľa seba.
Slúchadlá REMAX CozyPods W30N majú kompaktný nabíjací box s dotykovým displejom, ktorý slúži nielen na nabíjanie, ale aj na ovládanie funkcií. Priamo na boxe môžete prepínať skladby, upraviť hlasitosť, prijímať hovory alebo preskakovať skladby. Najväčšou výhodou však je možnosť aktivovať alebo vypnúť na dotykovom displeji funkcie ANC, ENC a priestorového zvuku presne podľa situácie - nechajte jedným stlačením obklopiť tichom a vychutnajte si len hudbu. Okrem toho môžete nastaviť ekvalizér, ovládať foťák v telefóne, zapnúť svietidlo, alebo spustiť časový odpočet.
Výkon bez kompromisov!
Slúchadlá sú vybavené meničmi s výkonom 3 mW, ktoré poskytujú čistý a vyvážený zvuk vhodný pre hudbu, podcasty aj hovory. S Bluetooth 5.4 a moderným čipom JL7003D8 sa môžete spoľahnúť na stabilné pripojenie s dosahom 10-15 metrov. Každé slúchadlo má vlastnú batériu 30mAh, ktorá zaistí 5 hodín počúvania alebo 3 hodiny telefonovania. V kombinácii s nabíjacím boxom máte dostatok energie na celý deň bez zásuvky. Slúchadlá môžete až 5x nabiť, čím sa celková doba počúvania predlžuje až na 30 hodín.
Prečo REMAX CozyPods W30N
Extra pohodlné a ľahké
Slúchadlá REMAX CozyPods W30N majú ergonomický tvar, vďaka ktorému skvele držia v ušiach, netlačia a nevypadávajú ani pri rýchlom pohybe. S hmotnosťou 3,8g slúchadlá na ušiach prakticky necítite ani pri celodennom nosení.
Slúchadlá majú uzavretú konštrukciu s gumičkami do uší, ktorá pri počúvaní prirodzene izoluje používateľa od okolia a hluku. Vďaka tomu slúchadlá fixujú v ušiach pri športe, rýchlom pohybe aj práci. Balenie obsahuje 3 páry rôznych veľkostí gumičiek do uší, s ktorými si slúchadlá nastavíte presne podľa seba.

Kvalitný zvuk bez kompromisov
Slúchadlá REMAX CozyPods W30N majú dostatok výkonu na počúvanie hudby aj telefonovanie. Srdcom každých slúchadiel je reproduktor s dynamickým meničom, ktorý má priemer 8mm a výkon 3mW.
Kvalitný čip zaisťuje nízku latenciu 60ms, takže reakcia slúchadiel na signál je takmer okamžitá. Vďaka tomu sa slúchadlá nestratia ani pri hraní hier a sledovaní akčných filmov.

Dva mikrofóny pre optimálny zber zvuku
Okrem počúvania hudby môžete slúchadlá REMAX CozyPods W30N používať aj na telefonovanie. Každé slúchadlo má 2 citlivé mikrofóny na optimálne snímanie prichádzajúcich zvukov.
Chcete telefonovať a napriek tomu zostať v bezpečí a v kontakte s okolím? So slúchadlami REMAX CozyPods W30N to nie je žiadny problém. Slúchadlá sa párujú jedno k druhému, takže pri počúvaní hudby aj telefonovaní môžete používať iba jedno slúchadlo. Druhé ucho zostáva voľné a umožňuje vnímať udalosti a zvuky v okolí.

Dotykové ovládanie boxu
So slúchadlami REMAX CozyPods W30N je počúvanie hudby štýlové aj pohodlné zároveň. Funkcie môžete ovládať bez neustáleho vyťahovania mobilného telefónu z vrecka. Box slúchadiel má totiž dotykový displej, ktorý vie viac, než čakáte. Počas počúvania spustíte skladbu, preskočíte vpred aj vzad, zmeníte hlasitosť alebo prepnete ekvalizér - presne podľa skladby, ktorá hrá.
Pri telefonovaní prijmete / odmietnete hovor, zvýšite hlasitosť alebo vypnete ENC mikrofón. Okrem toho box umožňuje aj veľa praktických funkcií, ako zobrazenie času, nájdenie strateného slúchadla, zapnutie svietidla, ovládanie foťáku v telefóne alebo spustenie časového odpočtu.

Nastavenie AKVALIZÉRA
Slúchadlá REMAX CozyPods W30N myslia aj na najmenšie detaily a umožňujú nastavenie ekvalizéra podľa štýlu prehrávanej hudby a individuálnych preferencií bez nutnosti sťahovania externých aplikácií.
Priamo na nabíjacom boxe si môžete vybrať jeden z piatich režimov ekvalizéra Normal, Rock, Pop, Classic a Jazz. Každý režim sa líši nastavením basov, výšok a stredov.

Technológia ANC a ENC
Slúchadlá REMAX CozyPods W30N prinášajú lepší zážitok z počúvania hudby, nech ste kdekoľvek! Počas počúvania môžete nastaviť jeden zo štyroch režimov odstránenia hluku a nastavenia zvuku. Či už cestujete hromadnou dopravou, idete po rušnej ulici, pracujete v otvorenej kancelárii alebo sedíte v hlučnej školskej triede, s technológiami pre aktívne odstránenie okolitých hlukov ANC (Active noise cancelling) a ENC (Environmental noise cancelling) sa nemusíte nechať rušiť.
- ANC je technológia, ktorá aktívne potláča okolitý hluk, aby mohol používateľ počúvať hudbu alebo hovoriť po telefóne bez rušenia. Táto technológia funguje tak, že mikrofóny slúchadla nepretržite snímajú zvukové vlny z okolia a po vyhodnotení algoritmom generujú opačné zvukové vlny (tzv. „antihluk“), ktoré sa navzájom vyrušia.
- ENC je technológia, ktorá pomocou mikrofónov na slúchadle detekuje okolitý hluk, ktorý následne odfiltruje od Vášho hlasu pri telefonovaní. Vďaka tomu bude váš hlas znieť jasne a zreteľne aj vo veľmi hlučnom prostredí. S

Obsah balenia:
- REMAX CozyPods W30N
- Dobíjací box
- Napájací kábel
- Sada 3 párov gumičiek
- Pútko na nabíjací box
- Užívateľský manuál.

| Kategória: | Bezdrôtové slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 6954851221401 |
| barva:: | bílá |
| Bluetooth: | 5.4 |
| Doba hovoru na jedno nabití: | 3 hodiny (pri 80% max. hlasitosti) |
| Doba poslechu na jedno nabití: | 5 hodin (při 80% max. hlasitosti) |
| Dotykové ovládání: | Ano |
| Frekvenční rozsah: | 20Hz - 20KHz |
| Hmotnost dobíjecího boxu: | 65g |
| Hmotnost sluchátka: | 3,8g |
| Hydroizolácia: | IPX65 |
| Integrovaný mikrofon: | Ano 2x každé sluchátko |
| Kapacita baterie dobíjecího pouzdra: | 360mAh |
| Kapacita baterie sluchátek: | 35mAh |
| Kompaktibilní: | Android 5.0 / IOS 8.0 a vyšší / Windows 7 a vyšší |
| Latence: | 60ms |
| Materiál reproduktoru: | Titan |
| Membrána reprodutkoru: | grafit |
| Odpor: | 32Ω |
| Odstranění vnějších šumů: | CVC 8.0 Noise Cancelling |
| Průměr měniče: | 13mm |
| SNR: | 39dB |
| Výkon reproduktoru: | 3mW |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
